1 Ekim 2011 Cumartesi

Metehan: “Biz Değil Onlar Korksun”Linyitspor genç ve dinamik futbolcusu Metehan Andaç Özlü, Fethiye’de oynanacak Denizlispor müsabakasını kazanarak, Kartalspor maçındaki puan kaybını telafi etmek istediklerini belirtti.

Linyitspor genç ve dinamik futbolcusu Metehan Andaç Özlü, Fethiye’de oynanacak Denizlispor müsabakasını kazanarak, Kartalspor maçındaki puan kaybını telafi etmek istediklerini belirtti.

Metehan, “Bir haftada 3 tane 90 dakikaya çıkmak, düşünce anlamında insanı etkiliyor. Ancak şu da bir gerçek ki futbol artık her yerde bu şekilde oynanıyor. Dolayısıyla bizim de buna alışmamız lazım. Doğrusu; Bank Asya 1. Lig takımları, yapı olarak bu duruma uygun değiller ama böylesi fikstürlere adaptasyon da şart. Sonuç olarak Avrupa’da futbol, bu şekilde oynanıyor;” dedi.

Geçmiş maçlarda şanssız anlar yaşadığına değinen Metehan, Denizlispor maçında şeytanın bacağını kırmayı hedeflediğini söyledi. Metahan,”İçerideki Kartalspor müsabakasında iyi değildik. Denizlispor müsabakasını, iyi bir futbol oyunu ile  kazanarak, kendimizi affettirmeyi hedefliyoruz. Denizlispor, büyük bir takım olabilir ama biz de rüştümüzü ispat etmiş bir takımız. Denizlispor’dan bir çekincemiz yok. Asıl onlar bizden korksun.” diyerek, puan için hırslı olduklarını kaydetti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...