2 Ocak 2012 Pazartesi

Antalya Kampı Başladı..

TKİ Tavşanlı Linyitspor, Bank Asya 1. Lig’in devre arası çalışmalarına, Antalya’da devam edecek. Kırmızı siyahlılar, bugün toplandıkları Belek’te, hazırlıklarını sürdürecek.

TKİ Tavşanlı Linyitspor, Bank Asya 1. Lig’in devre arası çalışmalarına, Antalya’da devam edecek.  Kırmızı siyahlılar, bugün toplandıkları Belek’te, hazırlıklarını sürdürecek.

Linyitspor, yılbaşı tatilinin ardından yeniden start alan devre arası antrenmanları için bir kere daha Antalya’yı tercih etti. Futbolcular, 02 Ocak 2012’de (bugün), Belek Papillon Zeugma Hotel’de toplandı. Bugünden itibaren, kamp programı uygulanacak ve yoğun çalışma temposunun ardından, Kayseri Erciyesspor müsabakası için Kayseri’ye geçilecek.

-Yabancılar Döndü-

Yılbaşı tatili için uzunca bir süredir ülkelerinde bulunan Kingsley, Kazeem ve Toure de Antalya kampına katılarak hazırlıklara başlayacak. Tavşanlı’da oynanan Gaziantep BB maçında ayağı kırılan Kingsley’in yeniden form tutması beklenirken, ikinci yarıda göstereceği performans merak konusu oldu.

-Hollanda Takımlarıyla Hazırlık Maçı Yapılacak-

Linyitspor’un Antalya kampında yapacağı maçlar tam olarak belirlenmezken, 6 ve 9 Ocak 2012 tarihlerinde, iki hazırlık maçı yapacağı bildirildi. Gazetemizin spor sayfalarının hazırlandığı esnada; takımların isimleri belirlenmedi ancak Hollanda ekipleri olduğu açıklandı.

-Yavuz’a Erken İzin-

Linyitspor’un devre arası transferi olan kaleci Yavuz, Tavşanlı’dan erken ayrıldı. Yönetim ve teknik heyetten izin alan Yavuz Eraydın, geçen perşembe günü ilçeden ayrılarak ailesinin yanına gitti. Taşınma hazırlıkları yapacak olan kalecinin, Kütahya’da ikamet etmesi bekleniyor. Yavuz, ev sorununu halettikten sonra, Antalya kampına katılacak.

Kaynak: www.kutahyaninsesi.com / Nihat Mermer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...