12 Mayıs 2010 Çarşamba

Bahri Kaya: Gönlüm Linyitspor'dan Yana !Gebzespor teknik direktörü Bahri Kaya, maçtan sonra yaptığı açıklamada Linyitspor’un play-off’u hak ettiğini ve gönlünün kırmızı siyahlılardan yana olduğunu söyledi.

Linyitspor’un Gebzespor’u 3-2 mağlup edip adını ekstra play-off’lara yazdırmasının ardından Ada Stadı’nda görüşlerine başvurduğumuz Gebzespor teknik direktörü Kaya ‘’Linyitspor, hak ederek istediğini aldı. Sahada her iki takım da centilmence ve herkese örnek olacak şekilde mücadele etti. Gerçi Gebze’deki maçta da aynı hava vardı ama kendini bilmez bir taraftarın yaptığı hareket bize pahalıya mal oldu. Cemre’nin yaptığı hareketten dolayı da Tüm Tavşanlı Halkı’ndan özür diliyorum. Gerçekten tasvip edilmeyecek bir hareketti.’’ dedi.

Gebze’deki maçta; hakemin kafasına musluğu atan seyircinin yaşının küçük olduğunu hatırlattığımız Kaya ‘’Evet haklısınız ancak maalesef bunlar futbolun içinde olan şeyler. Orada yapılan bir hata bizi olumsuz etkiledi. Hem maçı hükmen kaybettik hem de evimizdeki maçları seyircisiz oynamak zorunda kaldık. Eğer oradaki olaylar olmasa şimdiki durum daha farklı olabilirdi. Gene de futbolcularım küçük de olsa başarı sağladılar;’’ şeklinde konuşan Bahri Kaya’ya içinde bulundukları şartlara göre gerçekten başarılı oldukları ve tevazu gösterdikleri belirtildiğinde ‘’Teşekkür ederiz. Cidden büyük arbedeler yaşadık. Basına yansıyanlar, yaşadıklarımızın onda biri kadardı. Bunlara rağmen bu maçın sonuna kadar elimizden geleni yaptık. Futbolcularımı kutluyorum. Ayrıca bir kere daha Linyispor’u tebrik ederim. Önemli takımların bulunduğu bir grupta büyük bir başarı elde ettiler. İnanıyorum ki yükselme maçlarında da muvaffak olup Bank Asya’ya çıkacaklar. Gerekirse Antalya’ya gelip, Linyitspor’u tribünlerden destekleyeceğim. Gönlüm Linyit’ten yana… Yolunuz açık olsun…’’ diyerek takımımıza başarılar diledi.

kaynak: www.alternatifradyo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...