18 Mayıs 2010 Salı

Rakip Adana Demirspor !Rakip Adana Demirspor !

Bank Asya 1. Ligi'ne çıkacak son takımın belirleneceği TFF 2.Lig Play-Off müsabakalarının kuraları, Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki merkezinde bugün çekildi. Karşılaşmalar, 25-30 Mayıs tarihleri arasında Antalya Atatürk ve Mardan Stadı'nda oynanacak.

Kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurul Başkanı ve Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Özerten, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman ve Play-Off maçlarında mücadele edecek Adana Demirspor, Çorumspor, Eyüpspor, İskenderun Demir Çelikspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor, Tokatspor, Trabzon Karadenizspor A.Ş ile Türk Telekomspor kulüplerinin temsilcileri katıldı.
Kura çekiminde konuşan Ufuk Özerten, "TFF 2.Lig'in 2009-2010 sezonunu geride bıraktık. Sizlerin nezdinde bu zorlu maratonda mücadele eden tüm takımları yürekten kutluyoruz. Toplam 12 takım TFF 3.Lig'e düştü. Bugün burada 2.Lig'in son dönemeci için bir aradayız. TFF 2.Lig'inden yükselecek son ekibin belli olacağı karşılaşmalarda kulüplerimize başarılar diliyoruz" dedi.

www.alternatifradyo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...