15 Eylül 2013 Pazar

Tavşanlı Linyitspor - Ankaraspor maçının ardından..

PTT 1. Lig'de sahasında Ankaraspor ile berabere kalan TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Ümit Erol Tok, "Böyle bir takıma sahip olduğum için çok mutluyum, inşallah daha iyi yerlere geleceğiz" dedi.
Tok, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, iki hafta önce deplasmanda Bucaspor karşısında elde ettikleri galibiyetin ardından Ankaraspor'dan 3 puan almak amacıyla sahaya çıktıklarını söyledi.
Oynadıkları futbolun, kendisini çok memnun ettiğini vurgulayan Tok, şöyle konuştu:
"Kenardan maçı izlerken verdiğimiz emeğin karşılığını almak, gençleri çok iyi görmek insana gurur veriyor. Böyle bir takıma sahip olduğum için çok mutluyum, inşallah daha iyi yerlere geleceğiz. 
İkinci bölgede rakibi baskı altına alıp çabuk adamlarımızla gole gitmeye çalışıyoruz. Oyuncularım bunu bugün çok iyi yaptı. Son 15 dakikada bir forvet oyuncusu alarak gole gitmeye çalıştık ama bunu başaramadık. Arkadaşlarımız geçen hafta izin yapmayıp çalıştı. Çalışana Allah veriyor. İnşallah bundan sonra emeklerinin karşılığını daha fazla alacaklar."
- Ankaraspor cephesi
Ankaraspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ise TKİ Tavşanlı Linyitspor'un, galibiyeti daha fazla isteyen ve sahada daha fazla mücadele eden bir takım görünümünde olduğunu anlattı.
Rakiplerine karşı direnç gösteremediklerini ve etkili olamadıklarını dile getiren Özköylü, şunları kaydetti:
"Kaliteli, yetenekli oyunculardan kurulu bir takımız ama bazen yetenek yetmiyor. Yetenekli oyuncular maçta yüreğini ortaya koyacak. Kazanmak istiyorsan rakip ne kadar istiyorsa sen ondan daha fazlasını ortaya koyacaksın. Bu kazanma azmini, yüreği, iştahı gösteremedik. Tavşanlı takımının isteği ve coşkusu karşısında maalesef etkisiz kaldık. Şanslı olduğumuz noktalar da vardı. Tavşanlı takımının etkili atakları oldu. Başarılı olmak istiyorsak bugünkü mücadelenin çok daha fazlasını ortaya koymak zorundayız. Maalesef bugün kötü günümüzdeydik."
Özköylü, TKİ Tavşanlı Linyitsporlu oyuncuları tebrik ederek, bundan sonraki maçları için başarılar diledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...