19 Ocak 2011 Çarşamba

TKİ Linyitspor'da şok gelişme..

TKİ Linyitspor, daha önce anlaşma sağladığı söylenen iki isimle yollarını ayırdı. Alex efor testine takıldı; gurbetçi sporcu Timur Özgöz ise ücrette anlaşma sağlanamayınca tesisleri terk etti.Kulüp Genel Kaptanı Murat Eran’dan edinilen bilgiye göre; Brezilya 2. Ligi'nde ekiplerinden Cotomduvense'den gelen Alex Brasileiro'un (20) Eskişehir’de yapılan efor testini geçemediği ve devre arasının ilk transferi diye duyurulan gurbetçi sporcu Timur Özgöz’ün Antalya kampı sonrasında ücrette anlaşma sağlanamayınca kulüpten ayrıldı.

Konu ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Eran, "Bu iki sporcu ile de yollarımızın ayrılmasından dolayı üzgünüz ancak hiçbir şey takımımızın menfaatlerinden ileri değil. Alex’in sağlık sorunu olmasından dolayı da son derece üzgünüz. Devre arası transfer için yaklaşık 15 günümüz daha var, bu sürede hocamızın istediği mevkilerde transferler yapılacaktır” dedi.

Daha önce TKİ Linyitspor ile prensipte anlaştığı iddia edilen Timur Özgöz Almanya’nın 4. Lig ekiplerinden Tennis Borussia Berlin'de, Alex Brasileiro ise Brezilya 2. Lig ekiplerinden Cotomduvense'de forma giyiyordu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...