5 Nisan 2011 Salı

Orduspor'a devlet yardımı

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili M. Hilmi Güler'in girişimleri sonucu, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak'ın talimatlarıyla Spor Toto teşkilatı tarafından Orduspor'a 500 bin lira parasal yardım yapıldı..Edinilen bilgilere göre, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Ordu Milletvekili M. Hilmi Güler, yakın dostluğu bulunan Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak'ın talimatlarıyla Ordu 19 Eylül Stadı'nın ışıklandırılmasını sağladı.

Maraton tribününün üzerinin kapatılması kararının alınmasının ardından bu kez Orduspor'a parasal destek verilmesi için çaba gösteren M. Hilmi Güler'in bu talebini kabul eden Bakan Özak, Spor Toto teşkilatı kanalıyla Orduspor'a 500 bin lira gönderdi.

Orduspor Yönetim Kurulu, kulübün resmi web sitesinde yaptığı açıklamada, M. Hilmi Güler'e teşekkür mesajı yayınladı. Kulübün resmi sitesinde yayınlanan mesajda, "Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerlerken, 26 yıllık özleme son vermek adına büyük bir özveri gösterdiğimiz bu anlamlı günlerde, Ordu Milletvekilimiz eski Enerji Bakanımız Sayın Dr. Hilmi Güler'e teşekkür ediyoruz" denildi.

Mesajda şu görüşlere yer verildi:
"Sayın Dr. Hilmi Güler'e, bu şehrin takımına, bu şehrin en büyük markası Ordusporumuz'a maddi ve manevi olarak yapmış olduğu olumlu katkılardan dolayı Orduspor Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Ordu Milletvekilimiz Sayın Dr. Hilmi Güler, Süper Lig yolunda Ordusporumuz'un sorunlarıyla yakından ilgilenerek, maddi ve manevi olarak büyük bir güç vermiştir. İnanıyoruz ki Ordusporumuz'a destek olan tüm değerlerimize en büyük hediyeyi bu şehrin en büyük markası olan Ordusporumuz'u Süper Lig'e çıkararak vereceğiz. Birlik ve beraberliğimiz tüm sorunların üstesinden gelmek için yeterli olacaktır"

Ajansspor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...