24 Şubat 2012 Cuma

Kazanmak İstiyoruz !


Seçsev, yaptığı açıklamada, 26 Şubat'taki karşılaşmanın hazırlıklarını, Tavşanlı'daki Karakova Semt Sahası'nda günde çift idmanla sürdürdüklerini bildirdi.

İki takımın da iyi futbol oynayıp kazanmak isteyeceğini belirten Seçsev, ''Ligde sadece ikinci yarıda şimdiye kadar alınan puanlara bakarsak, 4'üncü ve 5'inci sırada yer alan iki takım karşılaşacak. Maçın zor geçeceğinin bilincindeyiz. Karşıyaka maçını kazanıp İzmir'den puanlarla dönmek istiyoruz. Bütün hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz'' dedi.

Savunmada görev yapan Hasan Yaşar'ın sarı kart cezası yüzünden Karşıyaka maçında oynayamayacağını ifade eden Seçsev, hafif sakatlığı bulunan santrfor Ümit Tütünci hakkındaki kararı daha sonra vereceklerini anlattı.

Kulüp Genel Kaptanı Ali Yağcıoğlu ise maçın hazırlıklarını, Tunçbilek beldesindeki kulüp tesislerinin zemininin çamurlu olması nedeniyle Karakova'daki sentetik sahada sürdürdüklerini ifade etti.

Takımın moralli ve istekli olduğuna işaret eden Yağcıoğlu, şöyle konuştu:
"İkinci yarıda Tavşanlı'da bazı maçlarda puanlar kaybetmemizde, olumsuz hava koşullarının antrenman sahalarımızın zemininde oluşturduğu bozulmaların da etkisi vardı. Ancak hava koşulları düzeliyor. Takımımızda arkadaşlık ve motivasyon da üst seviyede. Karşıyaka bizden çok üstün bir takım değil ama güçlü bir ekip. Her maça olduğu gibi Karşıyaka deplasmanına da puan veya puanlar almaya gideceğiz. Zemini güzel olan statlarda daha iyi futbol oynuyoruz. İyi bir neticeyle Tavşanlı'ya döneceğimizi umuyorum."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...