29 Kasım 2012 Perşembe

"3 puan için sahada olacağız"

TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Arif Peçenek, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından 3 puan elde etmek için sahaya çıkacaklarını söyledi.Kırmızı-siyahlı ekip, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesindeki kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. 

Peçenek antrenmanın ardından yaptığı açıklamada, takımının, Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu'nda karşılaştığı Medical Park Antalyaspor maçının bir bölümünde iyi oynadığına işaret etti. 

Bu iyi oyunun verdiği moralle Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlandıklarını ifade eden Peçenek, ''Sahamızda üst üste iki önemli maça çıkacağız. Önce Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u, daha sonra Adana Demirspor'u konuk edeceğiz. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından 3 puanı kazanmak için sahaya çıkacağız. Galibiyeti çok arzuluyoruz. Kazanırsak moralimizi yükselteceğimiz gibi üst sıralara tırmanma imkanı bulabiliriz'' dedi.

Peçenek, hasta ve sakat olan Hasan Yaşar, Serkan Özsoy, Özgür Volkan Yıldırım'ın durumlarının netleşmediğini, Eser Yağmur, Ahmet Topal ve Gökhan Öztürk'ün sakatlıklarının ise sürdüğünü bildirdi.

Takım kaptanı Abdi Aktaş ise puan sıralamasındaki konumlarından dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Aktaş, hem bu maçı, hem de Adana Demirspor karşılaşmasını kazanmak istediklerini, bunu yapabilmeleri halinde tehlikeli bölgeden uzaklaşabileceklerini sözlerine ekledi.

TKİ Tavşanlı Linyitspor, PTT 1. Lig'de 13 haftanın sonunda 11 puanla 16. sırada bulunuyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...