17 Kasım 2012 Cumartesi

Linyitspor'umuz: 0 - Bucaspor: 0

PTT 1. Lig'de 12. haftanın açılış maçında Tavşanlı Linyitspor, sahasında son haftaların formda takımı Bucaspor ile golsüz berabere kaldı.


PTT 1. Lig'de 12. haftanın ilk maçında Tavşanlı Linyitspor ile Bucaspor 0-0 berabere kaldı.
Ev sahibi Tavşanlı Lintiyspor'da İbrahim Yavuz, Hasan Yaşar ve Ferhat Çulcuoğlu, Bucaspor'da da Mehmet Batdal kadroda yer almadı.
Tavşanlı Linyitspor'da gol umudu Ümit Tütünci, Bucaspor'da da Dahmane'ydi. Ev sahibinde Ümit Tütünci'yi Emre Okur, Mehmet Besler, Faruk Bayar ve Mesut Saray gibi isimler desteklerken, Bucaspor'da da Dahmane'yi Zafer Çevik, Erkan Taşkıran ve Umut Gündoğan destekliyordu.
Tavşanlı Linyitspor'da teknik direktör Arif Peçenek, sağ bek sıkıntısında stoper Hakan Çevik'i bu bölgede oynattı. Bucaspor'da da özellikle duran toplarda savunmadan çıkıp attığı gollerle dikkatleri çeken Efe Özarslan zaman zaman duran toplarda Tavşanlı Linyitspor kalesinde görünüyordu.
İlk yarıda iki takım da gol atma başarısı gösteremedi ve devre golsüz eşitlikle sona erdi.
İkinci yarıya iki takım da aynı onbirlerle başladı.
İlk değişiklik 65. dakikada Bucaspor'dan geldi ve Civar Çetin'in yerine Mehmet İncebacak oyuna dahil oldu.
Tavşanlı Linyitspor da ilk değişikliğini 72. dakikada yaptı ve sol kanat oyuncusu tecrübeli Faruk Bayar'ın yerine Emre Horoslu oyuna girdi. 77. dakikada da ev sahibi ikinci değişikliğini yaptı ve tecrübeli golcü Ümit Tütünci'nin yerine kanat oyuncusu Oktay Pop oyuna girdi.
Bucaspor'da ikinci değişiklik 85. dakikada yapıldı ve sol kanat oyuncusu Erkan Taşkıran'ın yerine orta saha oyuncusu Berkay Samancı oyuna dahil oldu.
Teknik adamların hamleleri devam ediyordu ve son değişiklik Bucaspor'da 89. dakikada yapıldı. Forvet oyuncusu Dahmane'nin yerine stoper Emre Balak oyuna girdi.
Kalan dakikalarda başka gol olmayınca maç başladığı gibi golsüz sona erdi.
Bu sonuçla Tavşanlı Linyitspor puanını 11'e, Bucaspor da 18'e çıkartmış oldu.

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR: 0 - BUCASPOR: 0
Stat: Tavşanlı Ada
Hakemler: Koray Gençerler, Hakan Atilla Gökbilgin, Ömer Faruk Yeşil
TKİ Tavşanlı Linyitspor: Metin, Murat, Bilal, Faruk (Dk. 72 Mustafa Emre Horoslu), Osman, Hakan, Mesut, Mehmet, Özgür Volkan (Dk. 87 Abdi), Ümit (Dk. 76 Oktay), Emre Okur
Bucaspor: Ömer, Efe Halil, Luiz Henrique, Okan, Alparslan, Aykut, Zafer, Erkan (Dk. 85 Berkay), Civar (Dk. 65 Mehmet İncebacak), Umut Gündoğan, Dahmane (Dk. 89 Emre Balak)
Sarı kartlar: Dk. 20 Osman, Dk. 40 Özgür Volkan, Dk. 55 Faruk, Dk. 90 Emre Okur (TKİ Tavşanlı Linyitspor), Dk. 63 Alparslan, Dk. 68 Aykut (Bucaspor)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...