23 Kasım 2012 Cuma

Peçenek'ten stat yorumu!

Tavşanlı Ada Stadı yerine artık Dumlupınar Stadı'na geçiş yapan Tavşanlı Linyitspor takımı teknik direktörü Arif Peçenek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.


Tavşanlı Ada Stadı yerine artık Dumlupınar Stadı'na geçiş yapan Tavşanlı Linyitspor takımı teknik direktörü Arif Peçenek konu ile ilgili NİHAN DUMAN'a açıklamalarda bulundu.

Peçenek; "Stadımızı değiştirme çalışmalarımızuzun zamandır devam ediyordu. Bu yeni olan bir şey değil. Fakat daha yeni uygulamaya geçti. Bu konu ile ilgili yönetim daha çok bilgi sahibi. Çünkü bu Tavşanlı Linyitspor kulüp yönetiminin aldığı bir karar. Bu kararı kendi aralarında aldılar ve TFF'ye ilettiler. TFF'de yaptığı incelemelerin ardından bu talebe olumlu yönde cevap vermiş. Dumlupınar Stadı'nın bize olumlu olumsuz ne katacağını hakkında bir şey söylemem doğru olmaz. Zamanı geldiğinde maçlarımızı oynayıp, bu sonucu o zaman göreceğiz" dedi. Pazar günü oynayacakları 1461 Trabzonspor karşılaşmasına da değinen Peçenek; "Zor bir rakip ile oynayacağız. 1461 Trabzonspor, ilerisi için düşünülen ve Trabzonspor için hazırlanan bir ekip. Oyuncuların idealleri yüksek ve bu yüzden çok iyi oynuyorlar. Gösterdikleri performans çok iyi. Biz bunu bilerek sahaya çıkacağız ve ben oyuncularımın elinden gelenin en iyisini yapacaklarına inanıyorum. Pazar günü sahadaki tek mücadelemiz 1 - 3 puan için olacak." diyerek sözlerini tamamladı. 

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...