26 Ağustos 2011 Cuma

Kazanan Olmadı !


Bank Asya 1. Lig takımlarından; Kütahya temsilcisi TKİ Tavşanlı Linyitspor ile 2. Lig takımlarından Bandırmaspor, Tavşanlı Ada Stadı'nda hazırlık maçı yaptı. Karşılıklı gollerle biten maç 1-1 sona erdi.

Bank Asya 1. Lig takımlarından; Kütahya temsilcisi TKİ Tavşanlı Linyitspor ile 2. Lig takımlarından Bandırmaspor, Tavşanlı Ada Stadı'nda hazırlık maçı yaptı. Karşılıklı gollerle biten maç 1-1 sona erdi.

Ada Stadı'nın tadilatından dolayı yaklaşık 1.5 yıldır kendi sahasında maça çıkamayan TKİ Tavşanlı Linyitspor, 2011-2012 sezonundaki ilk mücadelesini, Bandırmaspor karşısında verdi.

Linyitspor: Ulaş - Ahmet - Emre - Hasan - İsmail - Mesut - Ferhat - Mehmet - Abdi - Metehan - Toure

Bandırmaspor: Levent - Orhan - Ekrem - Mehmet - Gökalp - Necati - Turan - Ersin - Salih - Zafer - Ergün

Karşılaşmada; her iki takım da maç kadrosuna aldığı tüm futbolcuları denerken Linyitspor, Oliver, Serkan, Vahdet, Abdullah, Murat, Emrah, Fatih ve Şener'i, Bandırmaspor ise Deniz, Arslan, Doğan, Fırat, Ozan, Özgür, Abdulmuttalip ve Koray'ı oyuna aldı.

Maçın ilk yarısının ilk bölümlerinde etkili olan Bandırmaspor, Ersin'in, 3. dakikada kaydettiği frikik golü ile öne geçti. Daha sonra; oyunda dengeyi kurmaya çalışan ev sahibi ekip, 44. dakikada; Metehan'ın, kaleciyi de geçerek rakip ağlara gönderdiği gol ile 1-1'lik eşitliği yakaladı. Maçın ikinci yarısında, her iki takım da maç kadrosundaki tüm oyuncularını denerken, kırmızı siyahlı ekipte; Mehmet Besler, Abdi Aktaş dikkat çekerken, şık hareketleriyle göz dolduran Metehan, taraftarlardan alkış aldı. Maçın son anlarındaki bir ikili mücadeleden sonra takım oyuncuları arasında arbede yaşandı.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Turgut Uçar, Linyitspor iyi mücadele ettiğini, her ne kadar başabaş mücadele etseler de rakiplerinin kalitelerinin belli olduğunu hatırlattı.

Linyitspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ise; maçtan bir gün evvel çok ağır iki idman programını gerçekleştirdiklerini ve bu yüzden istedikleri seviyede oynayamadılarını belirterek, "Sonuç olarak bu bir hazırlık maçıydı. Her iki takım da birbirini sınadı. Maç kadrosundaki oyuncularımızın tamamını oynattık ancak kadroda olmayan ve henüz denemediğimiz futbolcularımız var. O yüzden, biraz daha vakit lazım." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...