TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Devrim ise düşmeme mücadelesini sürdüren iki ekibin karşılaşmasının berabere tamamlandığını belirterek, "Çok mutlu değilim. Maç öncesi planlarımız tamamen kazanma adınaydı. Taktik anlayışımızı son yarım saate göre ayarlamıştık. Ancak bunu başaramadık" dedi.
Gördükleri kırmızı kartın planlarını bozduğunu ifade eden Devrim, "Bu nedenle son yarım saati savunma ağırlıklı oynadık. Deplasmanda alınan bir puan, puandır. Bizim hedeflerimiz içinde olan bir puan aldık. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ligin en önemli forvetlerinden olan Ümit ve Abdi'den yoksun mücadele ettik. Kalecimiz de bizimle değildi. Eldeki kadro içinden bir şeyler yapmaya  çalışıyoruz. Kenar oyuncudan, orta sahadan forvet oluşturmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız iyi niyetli. Abdi gelecek hafta bizimle olacak ama Ümit zor. Eldeki kadroya göre bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
Devrim, bir soru üzerine hakem konusunu çok dile getirmediğini, kendilerinin ya sakatlıktan ya da cezalı oyuncudan dolayı eksik kalmaya alıştıklarını söyledi. "Bu ligi bu hakemlerle bitireceğiz" diyen Devrim, hakemin takdir haklarını Göztepe'den yana kullandığını iddia etti.