20 Ekim 2012 Cumartesi

Tavşanlı iddialı hazırlanıyor..
Erdinç, yaptığı açıklamada, 21 Ekim'de oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürdüklerini ancak bazı oyuncuların sakatlıkları nedeniyle takım kurgusunu kesinleştiremediklerini bildirdi. 

Geçen hafta Adanaspor deplasmanında son dakikada attıkları golle beraberliği kurtarmanın moraliyle Karşıyaka maçına hazırlandıklarını belirten Erdinç, ''Sakat oyuncularımızın fazla olması yüzünden zorlanıyoruz. Yine de elimizdeki oyuncularla sıkı biçimde maça hazırlanıyoruz. Şartlar ne olursa olsun 3 puan için mücadele edeceğiz'' dedi. 

Erdinç, zirveye oynayan Karşıyaka'nın, kendilerine göre daha avantajlı göründüğünü dile getirerek, geçen sezonun son haftalarında Sanica Boru Elazığspor ve Kasımpaşa gibi Spor Toto Süper Lig'e yükselen takımları yendiklerini hatırlattı. 

Geçen sezonun kadrosundan birçok oyuncuyu kadrolarında bulundurduklarını anlatan Erdinç, şöyle konuştu: 
''Oyuncularımızdan ekstra bir şey beklemiyoruz. Var olan güçlerini sahaya yansıtmaları yeter. Bu güç de Karşıyaka'yı devirecek güçtür. İzmir ekibinin savunmaya yönelik oynayacağını ve bir puana razı olacağını tahmin ediyoruz. Sahada oyunu güzelleştirmek adına elimizden geleni yapma gayreti içinde olacağız. İyi yardımlaşma, baskı ve varyasyonlar neticesinde galip gelmeyi umuyoruz. Biz bunu istiyoruz. 'Helal olsun, futbol bu kadar iyi oynanır' dedirtmek istiyoruz.'' 

Erdinç, Karşıyaka karşısında oyunu çirkinleştirmek, zamandan çalmak gibi amaçlar peşinde koşmayacaklarını sözlerine ekledi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...