22 Aralık 2012 Cumartesi

Deniz Aslan Linyitspor'umuzda...

TKİ Tavşanlı Linyitspor, Medical Park Antalyaspor'dan Deniz Aslan ile anlaşma sağlarken, tecrübeli oyuncu İbrahim Yavuz'un sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.PTT 1. Lig'de mücadele eden TKİ Tavşanlı Linyitspor, kiralık olarak anlaşmaya vardığı Spor Toto Süper Lig takımlarından Medical Park Antalyaspor'un futbolcusu Deniz Aslan ile ön protokol imzaladı.
TKİ Tavşanlı Linyitspor Kulübü Başkanı Oktay Semih Koçyiğit, 5 Ocak 2013'te başlayacak ara transfer döneminde takımı güçlendirmek için ihtiyaç duyulan mevkilere 4-5 futbolcu transfer etmek için çalışma başlattıklarını bildirdi.
Medical Park Antalyaspor'un sağ bek mevkisi oyuncularından Deniz Aslan ile prensipte anlaşarak, sezon sonuna kadar kiralamak amacıyla ön protokol imzalandıklarını belirten Koçyiğit, onunla resmi sözleşmeyi ara transfer dönemi başladıktan sonra imzalayacaklarını söyledi.
İBRAHİM YAVUZ'UN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ
Koçyiğit, 2011-2012 sezonu öncesi takıma dahil edilen İbrahim Yavuz ile görüştüklerini ve bu sezon sonunda sona erecek olan sözleşmesini karşılıklı anlaşıp feshettiklerini dile getirerek, ara transfer dönemi için birkaç futbolcuyla görüşmelerinin sürdüğünü anlattı.
Takımdan ayrılacak diğer futbolcularla transfer edilmesi planlanan oyuncuları, teknik direktör Arif Peçenek'in gelecek hafta vereceği rapora göre belirleyeceklerini kaydeden Koçyiğit, devre arası hazırlık kampını, 2-12 Ocak 2013'te Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde yapacaklarını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...