9 Aralık 2012 Pazar

Linyitspor - A.Demirspor maçı öncesi kan aktı

Tavşanlı Linyitspor - Adana Demirspor maçı öncesi, Tavşanlı Linyitspor ile Kütahyaspor taraftarları arasında çıkan olaylarda 1 kişi yaralandı.PTT 1.Lig'de oynanan Tavşanlı Linyitspor - Adana Demirspor maçı öncesinde bir grup Kütahyaspor taraftarı ile Tavşanlı Linyitspor taraftarları arasında yaşanan gerginlik kavgaya dönüştü.
 
Kütahyaspor taraftarı olduğu öğrenilen kişiler Tavşanlı Linyitspor taraftarını taşıyan otobüsleri Zafer Meydanı'ndan geçtiği esnada taşladı. Otobüsün camlarının kırılmasının ardından Abdurrahman Karaa Bulvarı üzerinde otobüslerden inen TKİ Tavşanlı Linyitspor taraftaları ile Kütahyaspor taraftarları arasında sözlü sataşma başladı. Ardından birbirlerine taş ve torpil atan taraftarları polis güçlükle yatıştırdı.
 
Olaylara karıştıktan sonra yaralandığı öğrenilen Hamza İçingil polis tarafından göz altına alınarak hastaneye sevk edildi. 
 
Maç geniş güvenlik önlemleri altına başladı.

1 yorum:

  1. tavşanlı linyit, taraftar kisvesi altında ne kadar iki ayaklı hayvan varsa toplayıp getirmiş.onlar da hayvanlığın gereğini layığıyla yerine getirdiler.
    Ailece evde otururken duymak zorunda kaldığımız küfürleri; kendi analarına bacılarına ve onları destekleyen kütahyalılara iade ediyorum...

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...