23 Mart 2011 Çarşamba

Akyüz’den Anlamlı Jest

Bank Asya 1. Lig’de, 9 golle krallk için yarışan TKİ Tavşanlı Linyitspor’un gol ayağı Mehmet Akyüz, Simavlı taraftara forma ve cep telefonu armağan ederek jest yaptı.

Geçen pazar günü, Dumlupınar Stadı’nda oynanan ve Linyitspor’un 4-0 üstünlüğüyle sonuçlanan müsabakanın kadrosunda yer alan ancak omuzundaki sakatlığı dolayısıyla riske edilmeyen golcü Mehmet Akyüz, maç sonunda; Simav’da oluşturulan taraftar grubunun başın çeken ‘Simavlı Neşter İlknur Kiraz’a, formasını ve bir cep telefonu armağan etti.

Maçtan sonra, Dumlupınar Stadı’nın çıkışında buluşan ikili, karşılıklı sevgi gösterisinde bulunurken; Akyüz, Kiraz’a, 15 numaralı formasını ve kırmızı-siyah renklere sahip bir cep telefonu armağan etti. Akyüz’den aldığı hediyelerle çok mutlu olduğunu ifade eden Kiraz, cep telefonuna gözü gibi bakacağını ve Akyüz’den sık sık çağrı almayı istediğini belirtti. Takımın golcü ismi Akyüz de taraftarların yoğun ilgisinden memnun olduklarını ve sezon sonunda hep birlikte coşkulu bir mutluluk yaşayacaklarını umduğunu söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...