25 Ekim 2010 Pazartesi

Kaptanın Açıklamaları !

Kaptanın Açıklamaları !TKİ Tavşanlı Linyitspor Kaptanı Tanju Yavuz: Karşıyaka maçını alırsak hedefimize daha iyi konsantre oluruz.

Bank Asya 1. Lig'de mücadele TKİ Tavşanlı Linyitspor, 8 maçta aldığı 2 deplasman galibiyetinin ardından önümüzdeki hafta oynayacağı Karşıyaka maçını alarak taraftarına evindeki ilk 3 puanı hediye etmek istiyor. Takım Kaptanı Tanju Yavuz, 4 yılda 3 lig atlayarak geldikleri Bank Asya 1. Ligine ısındıklarını ve önümüzdeki hafta oynayacakları Karşıyaka maçının hedefe kilitlenmede önem taşıdığını söyledi.

İlk haftadan itibaren takım halinde mücadeleci bir ruhla oynadıklarını belirten Kaptan Yavuz, "Oynadığımız tüm karşılaşmalarda takım olarak iyi bir oyun ortaya koyduk. Deplasmanda aldığımız Giresunspor galibiyeti ile üzerimizdeki baskı ortadan kalktı. Hafta sonu deplasmanda Diyarbakırspor'u uzatmalarda attığımız golle yendiğimiz için ayrıca mutluyuz. 4 yılda 3 lig birden atlayarak Bank Asya'ya çıkıp burada mücadele etmek kolay değil. Şu an Bank Asya 1. Lig'e alışmış durumdayız. Önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız Karşıyaka maçını alarak taraftarımıza ilk galibiyeti hediye etmek istiyoruz. Alınacak galibiyet takımın hedefine daha iyi konsantre olmasını sağlayacak." şeklinde konuştu.

Oynadığı 8 karşılaşmada 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlik alan TKİ Tavşanlı Linyitspor 9 puanla 11. sırada bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...