10 Aralık 2010 Cuma

Genel Kaptan Eran: ARA TRANSFER İÇİN İKİ FUTBOLCU DENENİYOR !

Genel Kaptan Eran: ARA TRANSFER İÇİN İKİ FUTBOLCU DENENİYOR !

-ARA TRANSFER İÇİN İKİ FUTBOLCU DENENİYOR-
Genel Kaptan Murat Eran da ilk 6'yı hedeflemeyen takımların küme düşmeye oynayabileceğine işaret ederek, takımların orta sıralarda kalma gibi bir hedefinin olmaması gerektiğini savundu.TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden renkdaşı Eskişehirspor'un bir taraftar grubunun Çaykur Rizespor maçında kendilerine destek vermek üzere Kütahya Dumlupınar Stadı'na geleceğini söyleyen Eran, ''Eskişehirsporlu arkadaşların bu jestinden büyük mutluluk duyduk. Taraftarlar bandosunun gelmesi halinde takımımız ayrı bir havada sahaya çıkacaktır'' diye konuştu.

Eran, ara transfer döneminde takımı güçlendirmeyi hedeflediklerini anlatarak, Bosna Hersek'ten Jahovic ve Alman Genç Milli Takımı'nda 14 kez forma giyen gurbetçi Timur Özgöz'ü antrenmanlarda denediklerini kaydetti.

Jahovic ve Timur Özgöz ile ilgili kararı teknik heyetin vereceğini belirten Eran, ara transferde 3-4 futbolcuyu takıma kazandıracaklarını bildirdi.

Bu arada, TKİ Tavşanlı Linyitsporlu bazı futbolcular, Tavşanlı Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesinde öğrencilerle söyleşi etkinliğine katıldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...