16 Şubat 2011 Çarşamba

Leblebili Misafirperverlik

Bank Asya 1. Lig'in 21. hafta müsabakasında, Dumlupınar Stadı'na akın eden Bolulu basın mensuplarına leblebi ikramında bulunuldu. Ayrıca basın toplantısı sonunda teknik direktör Levent Eriş'e de leblebi armağan edildi.


Tavşanlı'nın ve leblebinin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla Galip Sarı Leblebi tarafından hazırlanan leblebiler, 16 kişilik Bolu basını grubuna dağıtıldı. Maçtan hemen önce ve devre arasında dağıtılan leblebileri afiyetle yiyen basın mensuplarına, leblebinin ana vatanının Tavşanlı Olduğu anlatıldı. Yazarlarımız İzzet Köktaş ve Naci Uzuncan tarafından ikram edilen leblebiler kapış kapış yendi. Maçtan sonra yapılan basın toplantısında ise spor sayfası editörümüz Nihat Mermer, Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş'e leblebi armağan etti. Basın mensupları ve Eriş, gösterilen bu misafirpervelikten ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Öte yandan, leblebileri hazırlayan Galip Sarı Leblebileri sahiplerinden Mustafa Sarı, "Amacımız, leblebimize sahip çıkmak ve onu tanıtmaktır. Bu gayeyle, leblebimizin adının duyurulabileceği her platformda, tanıtım işlerine devam edeceğiz." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...